Сакварелідзе про своє звільнення: це зачистка борців з корупцією

  29 Березня, 2016 17:56
  Екс-заступник генпрокурора впевнений, що його прибрали саме за принципову боротьбу з корупцією.

  Давід Сакварелідзе, якого Шокін сьогодні звільнив з органів прокуратури, назвав це рішення "зачисткою" та небажанням правлячої верхівки проводити справжні реформи.

  Про це він сам розповів на брифінгу, передає кореспондент UA1.  За його словами, формальним приводом для його звільнення стало грубе порушення "прокурорської етики". Він із цим погодився.

  "Так, я порушив прокурорську етику. Але саме в їхньому розумінні цього терміну. А це грабування, корупція та кругова порука. Так, цю прокурорську етику я порушив і завжди буду порушувати" – заявив Сакварелідзе.

  Він також розповів, що його команда в якійсь мірі здійснила прорив у системі, почала виявляти корупціонерів-прокурорів на всіх рівнях. Атаку на нього та його команду він назвав зачисткою "тих, хто готовий кожен день безкомпромісно боротися з корупцією і старими устоями".

  Сакварелідзе не знає, яка буде позиція нового генпрокурора. Проте заявив, що це тільки початок його громадської діяльності та продовження боротьби за справедливість.

  Зазначимо, що підтримати Сакварелідзе прийшли народні депутати Єгор Соболєв, Сергій Лещенко, Мустафа Найєм, Віктор Чумак, вже екс-нардеп Єгор Фірсов, а також колишній заступник генпрокурора Віталій Касько.

  Як повідомлялось, Порошенко сказав, що звільнення Сакварелідзе не було з ним погоджено

  Теги : корупція Відео ГПУ шокін звільнення сакварелідзе
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів