Сакварелідзе: Порошенко гарант корупції

  8 Вересня, 2016 21:38
  Колишній посадовець ГПУ заступився за нардепа Сергія Лещенко.

  Екс-заступник генпрокурора Давід Сакварелідзе вважає, що в країні продовжується багатомісячна кампанія з цькування людей, які публічно говорять про корупційні схеми.

  Про це колишній реформатор ГПУ написав на своїй сторінці у Facebook.

  "Не буду зараз заглиблюватися в деталі багатомісячної кампанії під кодовою назвою "цькування неугодних в ім'я тимчасового президента України". Але хочу висловитися на підтримку всіх тих, хто, як і Сергій Лещенко, не боїться активно публічно говорити про старі добрі схеми і потоки, які досі діють, та очолюються наближеними до президента людьми і "залишками" "Народного фронту", – заявив Сакварелідзе.

  За словами екс-чиновника, чинна політична еліта, яка складається з кланів очолюваних Петром Порошенком та Арсеном Аваковим, узгодила єдину позицію щодо борців з корупцією, яким є Лещенко.

  Сакварелідзе зазначив, що попри викинуті великі грошові ресурси, які витрачені на "немислиму" кількість ботів, "чорнуху" на головних каналах, президенту не повернути рейтинг і довіру українців.

  "Квартира Лещенка не допоможе ні президенту, який з гаранта Конституції перетворився на гаранта корупції, ні фейсбук міністру Авакову, що належить до політпроекту, рейтинг якого зараз становить близько 1%, ні керівнику ДФС Насірову, за якого рано чи пізно щільно візьметься НАБУ. В сучасній Україні приховати правду і замилити очі людям вже не так легко", – додав Сакварелідзе.

  Як повідомлялося, спеціалізований антикорупційний прокурор Назар Холодницький доручив НАБУ розслідувати законність придбання нардепом від БПП Сергієм Лещенком квартири в Шевченківському районі Києва.

  Теги : Арсен Аваков сергій лещенко сакварелідзе Петро Порошенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів