Сакварелідзе підтвердив причетність Пашинського до розкрадання нафти

  19 Березня, 2016 08:10
  Нардеп Дмитро Добродомов заявив, що ГПУ підтверджує причетність Пашинського та Тищенка до розкрадання "нафти Курченка".

  У своєму коментарі каналу 24, народний депутат Дмитро Добродомов заявив, що ГПУ встановлено факт участі нардепа Сергія Пашинського та його бізнес-партнера Сергія Тищенка у незаконній оборудці із заарештованими нафтопродуктами.

  За словами нардепа, щоб приховати цей злочин, зараз у Верховній Раді посилено намагаються проштовхнути законопроект про спецконфіскацію. Варто зазначити, що його автором є саме Сергій Пашинський.

  У неофіційних розмовах депутати ВР стверджують, що згаданий документ стосується "не мільярдів Януковича, а мільйонів Курченка". За допомогою цього закону Пашинський та Тищенко зможуть замаскувати розкрадання нафтопродуктів, що призначались для потреб армії.

  Добродомов не розуміє, чому правоохоронні органи за 2 роки не змогли розслідувати справи проти Януковича і через суд повернути вкрадені ним кошти.

  "Цей закон є намаганням прикрити сліди дуже брудної оборудки з нафтопродуктами Курченка. Я маю на увазі Сергія Пашинського та його бізнес-партнера Сергія Тищенка, через компанію якого "Фактор" все це відбувалося", – наголошує Добродомов.

  За його словами, заступник генерального прокурора Давід Сакварелідзе підтвердив факти розкрадання нафтопродуктів, а також причетність до цього правопорушення Пашинського й Тищенка.  Нагадаємо, скандал навколо незаконного продажу заарештованих нафтопродуктів Курченка виник у квітні минулого року. Слідчі заявили, що державі було завдано збитків на 250 млн гривень. 

  Теги : закон нафтопродукти сакварелідзе сергій пашинський розкрадання Курченко сергій тищенко Дмитро Добродомов спецконфіскація
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів