Сакварелідзе очікує провокацій від противників Саакашвілі

  10 Вересня, 2017 10:53
  Політик підкреслює мирний характер акції.
  Фото з Facebook Давіда Сакварелідзе

  Давід Сакварелідзе, у зв'язку з ситуацією, що склалася навколо повернення Михайла Саакашвілі в Україну, заявив про мирний характер акції прихильників політика.

  З цього приводу він зробив кілька постів в своєму Facebook.

  "Ми на своїй ділянці території з усіма нашими друзями, включаючи АТОшніков, УНСО, батальйон "Донбас", "Айдар", гарантуємо, що з нашого боку не буде ніяких агресивних дій і чекаємо від влади посилення безпеки території, щоб Львівська область не постраждала від провокацій Порошенка, Авакова і їхніх тітушок. на нашій території немає озброєних людей, і всі наші дії будуть спрямовані виключно на самозахист і підтримку правопорядку і мирної акції для зустрічі Михайла Саакашвілі на пункті пропуску Краковець", – пише Сакварелідзе.

  Також політик повідомляє, що "з Білої Церкви в Краковець направляються 10 автобусів з проплаченими по 300 USD тітушками за наказом Порошенка і Авакова". Щоб запобігти можливим звинуваченням у провокаціях, Сакварелідзе підкреслює мирний характер акції на пункті пропуску "Краковець".

  Нагадаємо, у неділю 10 вересня позбавлений українського громадянства Михайло Саакашвілі збирається перетнути польсько-український кордон.

  Раніше повідомлялося про "співпрацю" співробітників Національної поліції з тітушками, яка спостерігається на пропускному пункті "Краковець".

  Теги : Порошенко Саакашвілі Арсен Аваков сакварелідзе акція Краковець
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів