Сакварелідзе: на Одеському припортовому проходять обшуки

  20 Листопада, 2015 21:29
  Прокуратура розслідує факти злочинного заволодіння державних коштів.
  Давид Сакварелідзе
  Давид Сакварелідзе

  Прокуратура проводить обшук на Одеському припортовому заводі у рамках кримінального провадження, в ході якого розслідуються факти незаконного заволодіння коштами держави на суму понад 4 млрд грн.

  Про це повідомив заступник генерального прокурора, прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

  Сакварелідзе заявив, що в корупційній схемі стосовно заводу можуть бути задіяні чиновники вищих органів влади, і пролобійовані ними керівники підприємства за участю низки сумнівних іноземних компаній.

  Прокурор зазначив, що слідство перевіряє версію про використання потужностей заводу для привласнення учасниками схеми сотень мільйонів доларів кожного року.

  Слідчі встановили, що посадові особи заводу протягом цього реалізовували продукцію підприємства за заниженими цінами іноземному контрагенту. Зазначимо, що серед продукції підприємства: аміак, карбамід, азот рідкий діоксид вуглецю, кисень рідкий, натрій сірчанокислий.

  "На даний момент нами проводяться санкціоновані судом обшуки в приміщеннях Одеського припортового заводу на території міста Південний з метою виявлення, фіксації відомостей про обставини вчинення злочину і вилучення документів, необхідних для вивчення в ході слідства", - заявив Сакварелідзе.

  Метою прокуратури Сакварелідзе назвав ліквідацію корупційної схеми, виявлення всіх її членів і притягнення їх до кримінальної відповідальності за всією суворістю закону.

  Теги : ГПУ сакварелідзе Одеський припортовий завод
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів