Сафіну можуть зробити персоною нон грата в Україні, якщо він виступить в Криму

  22 Сiчня, 2016 12:16
  Італійського співака чекають санкції за відвідини окупованого півострову.
  Алессандро Сафіна
  Алессандро Сафіна

  Якщо італійський співак Алессандро Сафіна виступить в окупованому Криму, Міністерство культури звернеться до СБУ з пропозицією заборонити йому в'їзд в Україну та скасувати усі його концерти.

  Про це повідомила прес-служба Мінкульту.

  У відомстві зазначили, що участю в концертах на окупованій території співак фактично висловить підтримку військовій агресії проти України та порушенню її територіальної цілісності з боку Росії.

  Подібні дії, за заявою Мінкульту, підпадають під відповідальність, передбачену Законами України "Про санкції" та "Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України".

  Також у відомстві зазначили, що Сафіна може порушити Закон України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України", який передбачає в’їзд іноземців лише за спеціальним дозволом через контрольні пункти в’їзду – виїзду.

  Нагадаємо, що у Сафіни 21 та 23 лютого заплановані концерти в окупованому Росією Севастополі, а з 5 по 15 березня заплановані концерти у Львові, Києві, Одесі, Запоріжжі та Харкові.

  Теги : Крим СБУ Мінкульт Алессандро Сафіна
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів