Садового готуються відсторонити від посади

  15 Березня, 2017 08:33
  Луценко заявив, що Садового можуть відсторонити від посади після того, як йому буде вручена підозра щодо недбалості зі смертельними випадками.

  Юрій Луценко, коментуючи в ефірі ZIK відкриття кримінального провадження стосовно посадовців Львівської міськради, і насамперед – міського голови Андрія Садового, заявив, що мера Львова можуть відсторонити від посади у випадку, якщо йому вручать підозру щодо недбалості зі смертельними випадками.

  При цьому він підкреслив: 2 тижні тому в Харкові була завершена експертиза, яка встановила, що підпалу на сміттєзвалищі "Збиранка" біля Грибовичів не було – "Всі розмови про те, що якісь спеціальні диверсанти із конкуруючих політичних партій підпалили сміттєзвалище експертиза не підтвердила, це було самозагоряння через недотримання технологій".

  "Відтак, стоїть питання про недбалість службових посадових осіб Львівської міської ради, які призвели до такого становища. Але все обтяжується тим, що ми маємо трьох загиблих. Сім’ї вправі спитати, хто зі службових осіб Львівської міськради за це відповідає?  Саме зараз досудове слідство встановлює цього "Хто". Я не можу виключати, що ним може бути і міський голова, і його заступники, і інші посадові особи", – йдеться в заяві.

  Як відомо, депутатам БПП велено критикувати Садового й вихваляти Порошенка.

  Теги : львів Юрій Луценко андрій садовий
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів