Садовий прогнозує кадрові перестановки у Кабінеті міністрів

  10 Червня, 2015 10:19
  На думку мера Львова, нові обличчя з`являться в Кабміні у довгостроковій перспективі.

  У Кабінеті міністрів, очолюваному Арсенієм Яценюком, найімовірніше, відбудуться перестановки, проте навряд чи це станеться найближчим часом.

  У цьому переконаний глава партії "Самопоміч", Андрій Садовий, повідомляє "Апостроф".

  "Наших депутатів явно недостатньо для того, щоб ми мали тотальний вплив у Раді. Але ми не сидимо без діла, а пропонуємо коаліції свої ініціативи. Якщо країна хоче бути реформованою, то у влади має бути, як кажуть, довга лава запасних. Міністрам фізично дуже складно справлятися з нинішніми навантаженнями. Вони багато часу витрачають на абсурдні речі, але це – особливість ситуації в країні. Заміна їм буде потрібна рано чи пізно", – зазначив він у інтерв’ю виданню.

  Садовий зауважує, що наразі обговорення нових призначень є дещо передчасним, проте з огляду на критичні настрої суспільства, їх імовірність дуже висока.

  "Люди хочуть бачити результат. І вже досить пояснювати його відсутність конфліктом на сході. Якраз війна послаблює больові відчуття суспільства, тому реформи можна робити впевненіше й активніше. А народ запитує, чому реформування йде ні добре, ні погано, де гроші, вкрадені у країни у величезній кількості..." – підкреслив очільник "Самопомочі".

  Андрій Садовий висловив переконаність щодо результативності подальшої роботи коаліції та запевнив, що зацікавлений, аби діяльність Кабміну була успішною.

  Теги : Кабінет Міністрів Арсеній Яценюк львів андрій садовий
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів