Саакашвілі пригадав дещо після вбивств Бузини та Калашнікова

  18 Квiтня, 2015 17:06
  У Грузії російські спецслужби робили такі ж самі провокації, заявив колишній президент Грузії.

  Російські спецслужби постійно використовують тактику вбивства своїх прихильників для провокації, заявив екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі, передає ТСН.

  У Грузії російські спецслужби також намагалися вбивати проросійських активістів, щоб розбурхати грузинське суспільство.

  За його словами, в 2006 році лідер Консервативної партії Грузії, депутат парламенту Коба Давіташвілі заявляв про замах на нього, але багато хто сприйняв це як самопіар. "Але через тиждень до мене приходять і кажуть - ти здивуєшся, але його дійсно хотіли вбити. І слід привів до ФСБ у Владикавказ, звідки підіслали вбивцю до його будинку", - згадав Саакашвілі.

  До того ж він розповів зі слів бізнесмена Бадрі Патаркацишвілі, як той вербував грузинського генерала для вбивства двох проросійських активістів, "щоб підняти народ Грузії". "У нас сидів майор Борисов, який також планував терористичні акти, зокрема біля офісу Лейбористської партії, що була дуже лояльною до Росії", - додав Саакашвілі. Він також запевнив, що нинішня російська влада не особливо цінує життя своїх прихильників, якщо йдеться про велику імперську провокацію.

  Нагадаємо, народний депутат Борислав Береза, коментуючи вбивства Олега Калашнікова та Олеся Бузини, заявив, що таким чином показово знищують тільки другорядних персонажів проросійських поглядів.

  Теги : Саакашвілі вбивства
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів