Саакашвілі знає, за що "київська еліта" його дуже не любить

  2 Березня, 2016 12:11
  Щоб не допустити впливу Саакашвілі на нинішню корупційну політику, його зараз намагаються дискредитувати.
  Міхеїл Саакашвілі
  Міхеїл Саакашвілі

  Деякі ЗМІ зараз намагаються дискредитувати Міхеїла Саакашвілі, виставляючи його "божевільним" та "популістом". Причина в тому, що хтось дуже не хоче, аби Саакашвілі отримав хоч якийсь вплив на політику.

  Про це він сам розповів на Антикорупційному форумі в Житомирі.  Розповідаючи про власний "лютий" досвід у Грузії та посадки корупціонерів, які під страхом тюрми віддавали награбоване в бюджет, Саакашвілі тим самим пояснив причину страху "київської еліти" від його впливу на політику.

  "Вони кажуть: Не дай бог Саакашвілі і його соратники отримають хоч якісь важелі впливу на нашу політику. Всім мало не здасться. Тому по телевізору його треба виставляти божевільним, небезпечним, популістом… Бо те, що ми їм пропонуємо – це конкретна дуже прозора програма" – сказав Саакашвілі.

  За його словами, зараз операція "врятувати рядового Яценюка" олігархатом змінилась на операцію "врятувати інтереси олігархів". Тому у вищих колах вже подумують над тим, що можливо треба замінити Яценюка. Однак важливо не поміняти одне прізвище на інше в інтересах тих же олігархів, а змінити систему, в яку мають прийти нові люди. Саакашвілі зокрема мав на увазі і свій антикорупційний "Рух за очищення".

  Як повідомлялось, Саакашвілі заявив, що не дотримуватиметься заборони на критику уряду і що "Кодекс етики" від Кабміну направлений на заборону Антикорупційного форуму.

  Теги : корупція Саакашвілі Арсеній Яценюк антикорупційний форум Рух за очищення політика
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів