Саакашвілі збирає антикорупційний форум у Києві

  15 Грудня, 2015 23:11
  Перед його проведенням він планує об’їхати кілька міст України, щоб обговорити корупцію у владі.
  Міхеїл Саакашвілі
  Міхеїл Саакашвілі

  Голова Одеської обласної держадміністрації Міхеіл Саакашвілі планує 25 грудня провести у Києві непартійний антикорупційний форум.

  Про це він заявив сьогодні ввечері на брифінгу у Києві.

  "Я не відчеплюся від них (посадовців-корупціонерів. - Ред.). 25 грудня ми в Києві зберемо великий антикорупційний форум. Ми привеземо людей з усієї України, активістів громадських організацій, просто активістів", - сказав Саакашвілі.

  Голова Одеської облдержадміністрації також зазначив, що до проведення форуму має намір об’їхати кілька міст України й обговорити ті питання, які вчора порушував на засіданні Нацради реформ.

  "Ми не дамо їм спуску. Зараз ведуться закулісні переговори, якого міністра залишити, кого призначити, щоб продовжити міжсобойчик, договірняк", - заявив він.

  За словами Саакашвілі, форум має відбутися в НСК "Олімпійський". На ньому буде представлена розгорнута доповідь щодо питань корупції та "про грабіж економіки України".

  Як повідомлялося, 14 грудня між Саакашвілі та міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим під час засідання Нацради реформ стався конфлікт. Глава МВС та прем’єр-міністр Арсеній Яценюк зажадали від очільника Одещини, щоб він "забрався з України".

  Теги : Саакашвілі антикорупційний форум
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів