Саакашвілі закликав Порошенка ввести війська в Одесу

  26 Квiтня, 2016 18:54
  Останні події примусили очільника Одеської ОДА зробити жорстку заяву.

  Керівник Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі зробив офіційну заяву щодо подій ночі на 26 квітня в Одесі. В заяві він закликав президента Петра Порошенка ввести в місто підрозділи Нацгвардії. 

  Звернення Саакашвілі оприлюднено на його сторінці в Facebook.

  Саакашвілі зазначив, що побиття учасників мітингу проти міського голови Одеси сталося "в найгірших традиціях 2013 року".

  Він розкритикував також місцеве відділення СБУ, яке, замість блокування сепаратистських проявів та стеження за порядком у місті, "зайняте тільки одним – переслідуванням команди реформаторів, збиранням компромату на мене та інших".

  Саакашвілі  нагадав, що Одеса лишилася без прокурора, тому місцева прокуратура "повністю дезорганізована", а поліція не отримує достатньої підтримки.

  Тому, напередодні чергової річниці подій 2 травня, він закликав президента негайно ввести в Одесу підрозділи Нацгвардії.

  Очільник Одеської ОДА також попросив Порошенка і СБУ ще раз проявити пильну увагу до російського громадянства мера Одеси Геннадія Труханова та до його політичних симпатій, а також до проросійської орієнтації соратників мера.

  Теги : Нацгвардія Саакашвілі Одеса звернення події 2 травня в Одесі
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів