Саакашвілі вважає, що Квіташвілі повинен піти з посади голови МОЗ

  1 Липня, 2015 12:47
  На його місце має прийти "більш агресивний" спеціаліст, вважає екс-президент Грузії.
  Фото з відкритих джерел

  Голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі вважає, що його колишній підлеглий, очільник МОЗ України Олександр Квіташвілі має залишити посаду.

  "Олександр Квіташвілі працював у Грузії в системі, яка була централізованою і де була чітка координація, і чітка політична воля. З самого початку я був впевнений, що йому буде важко зорієнтуватися в українській системі", - сказав Саакашвілі.

  Він зазначив, що Квіташвілі розробив важливі законопроекти, але ці проекти "застрягли" у комітетах Верховної Ради.

  Саакашвілі додав, що особисто "дуже добре" ставиться до Квіташвілі. Але останньому слід залишити посаду, щоб на неї прийшла "людина, більш агресивна, з іншими політичними навичками".

  Одеський губернатор додав, що в лікарнях Одеської області процвітає хабарництво. "Стара система розпадається, а новою люди незадоволені", - зазначив він.

  Нагадаємо, 30 червня Квіташвілі заявив, що ті, хто критикує роботу МОЗ, бояться втратити чотири мільярди гривень тіньових доходів на закупівлі лікарських засобів.

  Тим часом, фракція "Блок Петра Порошенка" ініціювала відставку керівництва МОЗ. Головна причина - бездіяльність міністра. Депутати вважають, що Квіташвілі не здійснив жодного кроку для поліпшення роботи медустанов.

  Теги : Саакашвілі МОЗ квіташвілі
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів