Саакашвілі: Влада займається рейдерством

  28 Листопада, 2016 11:37
  Міхеіл Саакашвілі звинуватив представників влади у рейдерстві підприємств.

  Під час свого виступу на Відкритій раді Міхеіл Саакашвілі звинуватив представників влади у рейдерстві.

  "Шайка бариг на очах у всіх займаються рейдерством, на очах у всіх крадуть заводи і підприємства", – сказав Саакашвілі

  Лідер "Руху Нових Сил" звинуватив чинну владу й особисто президента Порошенка в корупції і грабунку українського народу. На думку Саакашвілі, влада нехтує колосальним потенціалом країни і зайнята лише розподіленням фінансових потоків.

  "Одна команда крупнокаліберних бариг перетворила Україну на власну контору. Вони методично обкрадали всю країну, вони методично брали під свій контроль усі телеканали. Крадуть все, до чого тільки руки дотягуються. При тому крадуть нахабно, найбільш очевидними схемами", – наголосив політик.

  Міхеіл Саакашвілі закликав до повного очищення української влади та оновлення правлячого політичного класу. "Рух Нових Сил" вимагатиме негайного призначення позачергових виборів до Верховної Ради. З такою вимогою політична сила мобілізуватиме своїх прихильників по всій країні.

  Нагадаємо, наприкінці минулого року депутатом від "Народного фронту" Сергієм Пашинським було здійснено рейдерське захоплення Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ". Допомогу в захопленні фабрики Пашинському надали міністр юстиції Павло Петренко та міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Президент Порошенко, який у курсі ситуації із захопленням фабрики, жодним чином не відреагував на злочин представників "Народного фронту". 

  Теги : Саакашвілі Арсен Аваков Павло Петренко сергій пашинський Петро Порошенко «ЖЛ» рейдерство
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів