Саакашвілі: Влада створює перепони проведенню нашої акції протесту

  25 Листопада, 2016 18:57
  Політик закликав громадян вийти у неділю на мітинг і висловити владі своє невдоволення.

  Колишній глава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі заявив, що влада намагається перешкодити проведенню громадянської акції протесту, запланованої на 27 листопада.

  Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

  Зокрема, Саакашвілі розповів, що, аби завадити людям дістатися до Києва на недільну акцію протесту, яка пройде під назвою "Остання зима з цим парламентом", Служба безпеки України обдзвонила всіх перевізників.

  Лише цим, за його словами, влада не обмежилася. Також Банкова намагається повністю дискредитувати мітинг, звізши на нього проплачених "тітушок", щоб представити акцію протесту купленою.

  Тож Саакашвілі закликав усіх, хто незадоволений чинною владою, долучитися до акції, щоб  своїми посмішками, рішучістю і непідкупністю показати владі свою справжність.

  "Ми хочемо, щоб, в рамках чинного законодавства, були призначені позачергові вибори. Ми хочемо, щоб було змінено законодавство, що дозволить новій крові увійти в наступний парламент", – додав політик.

  Нагадаємо, Міхеіл Саакашвілі закликав усіх своїх прихильників прийти 27 листопада о 13:00, до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу в Києві на перетині вулиці Грушевського та Музейного провулку. Там відбудеться "Відкрита Рада", яка ініціює подальші дії "Руху Нових Сил". 

  Теги : Саакашвілі мітинг акція протесту
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів