Саакашвілі виправдовує діяльність екс-підлеглих Авакова

  6 Березня, 2017 16:50
  Михайло Саакашвілі заявив, що причина провалу Деканоїдзе та Згуладзе в Україні полягає у тому, що їм заважали працювати.

  Михайло Саакашвілі під час інтерв'ю Ліга.net заявив, що експеримент із іноземцями в українській владі не вдався.

  "Це все фасадні зміни. Не може поляк, який навіть російською, не те, що українською, не говорить, зрозуміти, як змінювати залізницю в Україні", – йдеться в заяві.

  При цьому він виступив на захист екс-глави Нацполіції Хатії Деканоїдзе та колишньої заступниці Авакова Еки Згуладзе, пояснивши їхній провал тим, що вони "не вписались" в українську політику – "Хатія ніколи не була політиком. І вона, і Ека Згуладзе хотіли допомогти як професіонали, але коли в один момент "пацієнт відмовився від прийому ліків", їм нічого не залишилося, як піти".

  Крім того, говорячи про себе, Саакашвілі підкреслив, що він не є повноцінним іноземцем – "Щодо мене особисто, то це інша історія. Я приїхав в Україну зовсім юним. Тут сформувався, тут вчився. Мені не потрібно було адаптуватися. Якщо я живу в Україні вже кілька років, значить, я тут для чогось. Ми повинні довести нашу боротьбу тут до логічного кінця. В Україні в нас є велика місія".

  Як відомоСаакашвілі хоче йти на дострокові вибори до ВР разом з Садовим.

  Теги : МВС Саакашвілі Арсен Аваков Ека Згуладзе хатія деканоїдзе Нацполіція
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів