Саакашвілі вимагає від Порошенка захистити Сакварелідзе

  29 Березня, 2016 14:52
  Звільнення Сакварелідзе сталось після отримання Генпрокуратурою листа від одіозних одеських політиків Сергія Ківалова та Дмитра Голубова.

  Керівник Одеської області Міхеїл Саакашвілі вимагає від президента Петра Порошенка передивитись звільнення з органів прокуратури Давіда Сакварелідзе.

  Про це він написав у Facebook.

  "Я був свідком того, що коли Давида Сакварелідзе призначили в Одесу, президент дав йому мандат допомогти мені боротися з мафією і навести порядок. Він порушив цілу серію кримінальних справ щодо махінацій, пов'язаних з Ківаловим, з мерами міст по всій Одеській області, а також з місцевими представниками блоку Петра Порошенка", - заявив Саакашвілі.

  Саакашвілі зробив важливе зауваження щодо звільнення Сакварелідзе: він зазначив, що рішення було прийнято після отримання листа до ГПУ від колишнього хакера міжнародного рівня, а тепер одеського нардепа Дмитра Голубова.

  "Зняття обгрунтували листом підписаним головою Одеської мафії Ківаловим і міжнародним шахраєм Голубовим, представником БПП. Прецедент, коли прокурора знімають за офіційною вимогою місцевого, до того ж замішаного в сепаратизмі, організованого кримінального угрупування матиме дуже тяжкі наслідки для країни", - написав Саакашвілі.

  Він вимагає від Порошенка "чіткої та різкої відповіді" на ситуацію з Сакварелідзе.

  Теги : Саакашвілі сакварелідзе дмитро голубов
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів