Саакашвілі: українська політика – це результат інцесту

  1 Березня, 2016 12:00
  Лідер антикорупційного руху вважає неприпустимим поєднання політики і бізнесу.
  Міхеїл Саакашвілі під час Антикорупційного форуму в Житомирі
  Міхеїл Саакашвілі під час Антикорупційного форуму в Житомирі

  Голова Одеської ОДА, лідер "Українського Руху за очищення" Міхеїл Саакашвілі виступив на Антикорупційному форумі в Житомирі 28 лютого.

  Зокрема, Саакашвілі розкритикував українську економіку, яка "не дає дихати" підприємцям через високі податки і тарифи, яка бюрократизована і феодальна за своїми принципами. Він назвав її "потворною дитиною", яка народилась у результаті інцесту між політикою і бізнесом.  Саакашвілі закликав до повної дерегуляції та дебюрократизації. На його думку, 80% дозволів та ліцензій треба просто відмінити.

  "Цілі агентства дармоїдів і присосок потрібно взагалі усунути і відпустити їх додому. Вони нічого не приносять, крім шкоди. У нас є ціла індустрія, щоб чинити перешкоди економіці", – заявив Саакашвілі.

  Він навів приклад із землею. Щоб довести, що це твоя земля, потрібно "60 дозволів" від сільради, міськради, облради, санітарної інспекції, пожежної і так далі. "Всім же зрозуміло, що це все за гроші", – сказав Саакашвілі.

  На його думку, лише коли прибрати ці непотрібні корупційні служби, на яких заробляють чиновники, лиш тоді розділяться бізнес з економікою та бізнес із політикою.

  "Зараз у нас потворне обличчя української політики – це результат інцесту між політикою і бізнесом. От їм не можна було вступати у ці стосунки – вони вступили, і дуже потворна дитина вийшла у вигляді української економіки та української політичної системи. Треба переходити на здорові стосунки. Окремо бізнес, окремо політика", – зазначив Саакашвілі.

  Для цього він пропонує змінити виборчу систему: відмінити мажоритарні вибори, заборонити підкуп виборців та ввести заборону на будь-яку участь бізнесу в політиці.

  Нагадаємо, на попередньому Антикорупційному форумі в Чернівцях Саакашвілі закликав до дострокових виборів парламенту

  Теги : Саакашвілі бізнес житомир економіка антикорупційний форум Рух за очищення політика
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів