Саакашвілі: Україною продовжують керувати олігархи

  25 Листопада, 2016 11:10
  Саакашвілі звернувся до своїх прихильників і наголосив на необхідності змін в країні.

  Лідер "Руху Нових Сил" та екс-глава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі заявив, що без змін Україна перестане існувати як незалежна держава. Про це йдеться в зверненні Саакашвілі до його прихильників.

  "На крові Майдану до влади прийшли діючі політичні лідери. Вони обіцяли українцям швидкі та ефективні реформи, а натомість побудували ще один олігархічний режим. Діюча влада вже продемонструвала повну нездатність до проведення реформ. Продемонструвала свою корумпованість та продажність", - йдеться в заяві.

  Лідер "Руху Нових Сил" наголосив, що Україна втрачає міжнародну підтримку, а економіка країни знаходиться на грані краху.

  Саакашвілі заявляє, що мета його політичної сили – змінити існуючу владу шляхом дострокових виборів до парламенту. Проблема країни в тому, що Україною продовжують керувати олігархи, а тим часом справжні патріоти тисячами гинуть на фронті.

  "Правити Україною мають не олігархи та брехливі політики. До влади мають прийти нові лідери – кращі представники громадянського суспільства та професійної еліти. Ті, що не зіпсовані корупцією та брехнею, які по-справжньому люблять Україну", - йдеться в зверненні Саакашвілі.

  Нагадаємо, що Міхеіл Саакашвілі закликав всіх своїх прихильників прийти 27 листопада о 13:00, до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу в Києві на перетині вулиці Грушевського та Музейного провулку. Там відбудеться "Відкрита Рада", яка ініціює подальші дії "Руху Нових Сил". 

  Теги : Саакашвілі Рух Нових Сил
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів