Саакашвілі створює партію та готується до виборів

  14 Березня, 2016 12:05
  Саша Боровик заявив, що команда Саакашвілі готується до створення політичної партії та виборів до ВР.
  Фото з відкритих джерел

  Заступник Саакашвілі Саша Боровик на своїй сторінці у Facebook заявив, що команда глави Одеської ОДА має намір створити політичну партію і взяти участь у виборах до Верховної Ради.

  "Скоро у нас буде політична програма, по суті, передвиборча. Це буде правоцентристська, фіскально-консервативна і соціально-ліберальна програма. Ми хочемо побудувати демократичну, європейську партійну організацію, в якій лідери вибиралися б демократичним шляхом", – йдеться в заяві.

  Разом з тим, Боровик різко розкритикував нинішню політичну еліту України, нагадавши, що "Петро Порошенко був одним із батьків-засновників Партії регіонів, працював у МЗС та Мінекономіки", а Яценюк – "постсовдепівський політик і бюрократ, який був і в НБУ, і в парламенті".

  "Так само збудовані їхні команди. Якщо ви подивитесь секретаріат Кабміну, це всі "старі" люди. Те ж і в їхніх партіях. Якщо дивитися на премайданівські партії, то БПП – на 25% це регіонали. В НФ – відщепенці від БЮТу", – наголосив Боровик.

  Крім того, він підкреслив, що "політична еліта збанкрутувала, що логічно веде до нових виборів".

  Як відомо, протягом останніх місяців Саакашвілі активно розкручує свій проект "Рух за очищення", зокрема, шляхом організації Антикорупційних форумів у різних містах України.

  Теги : Порошенко Саакашвілі МЗС нбу Арсеній Яценюк саша боровик антикорупційний форум Рух за очищення
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів