Саакашвілі став жертвою "вендети" – Розенблат

  13 Вересня, 2016 15:39
  Нардеп переконаний, що всі звинувачення на адресу губернатора Одещини – "сміховинні".

  Народний депутат від БПП Борислав Розенблат впевнений, що звинувачення, висунуті низкою депутатів проти голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі, є своєрідною "вендета" з боку народних депутатів.

  Про це Розенблат заявив у ефірі телеканалу "112 Україна".

  "Насамперед, у нього (Саакашвілі – ред.) дуже складна посада. Глава держадміністрації – людина невільна. Він обмежений у своїх можливостях, тому що у нього є своє чітке завдання і своя строга ієрархія. Він повинен у рамках повноважень діяти. Був би він політичною фігурою чи депутатом, він би мав більше можливостей для якоїсь боротьби. Я думаю, що під час зустрічі з президентом він взяв карт-бланш до своєї роботи. Те, що сталося, і депутати написали на нього скаргу, я думаю, це просте італійське слово "вендета", – зазначив нардеп.

  Водночас, Розенблат підкреслив значимість зробленого Саакашвілі для українського політикуму. За його словами, губернатор Одещини першим почав відверто говорити про мафію, махінації на Одеській митниці, ОПЗ і підняв боротьбу на новий рівень.

  Нардеп вважає, що звинувачувати Саакашвілі у збитках на 6,5 млрд гривень – сміхотворно.

  Нагадаємо, народні депутати від фракції "Народний фронт" та БПП подали до Генеральної прокуратури України заяву про скоєння кримінального правопорушення головою Одеської ОДА Михеілом Саакашвілі.

  Теги : Саакашвілі звинувачення БПП Народний Фронт Борислав Розенблат
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів