Саакашвілі: СБУ, Міноборони та МВС наказано розібратися з нами

  11 Лютого, 2016 23:25
  Це стало відповіддю на антикорупційні форуми.
  Фото: Facebook Mikheil Saakashvili

  Глава Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі у своєму Facebook відповів на обвинувачення радника Адміністрації Президента Андрія Лисенка про здачу позицій українських військових у зоні АТО.

  За словами Саакашвілі, ця заява є продовженням тиску влади у відповідь на діяльність одеської команди. Глава ОДА на підтвердження своїх слів написав, що на цьому тижні обласне відділення СБУ отримало завдання щодо розслідування проектів команди місцевих реформаторів.

  "Кілька днів тому до Києва викликали керівника СБУ по Одеській області Батракова і доручили йому розслідувати всі проекти, що здійснюються нами в Одесі, такі як: Відкритий митний простір, Центр обслуговування громадян і Громадська приймальня, тим самим дуже інтенсивно зайнялися в МВС. Тобто одночасно СБУ, Міноборони і МВС отримали розпорядження зайнятися нами", – повідомив Саакашвілі.

  Губернатор вважає, що ці розслідування є відповіддю влади на антикорупційні форуми, їх швидке розгортання по усій території країни і заяву глави Мінекономіки Айвараса Абромавічуса. Стосовно міністра економіки, Саакашвілі зазначає, що не має жодного відношення до заяви і Абромавічус діяв самостійно.

  "Сумно, що вони розслідують те, що зробили ми і є досягненнями нашої команди замість того, щоб розслідувати те, чому в інших місцях не зроблено нічого. Злодійська шобла дуже погано мене знає, такими діями вони тільки зміцнюють мою рішучість боротися проти свавілля влади і за наведення порядку в Україні", – заявив глава ОДА.

  Стосовно ситуації з блокпостами Саакашвілі наголосив, що одеські волонтери на його прохання виготовили нові сучасні контейнери і в найближчі дні повезуть їх до Маріуполя щоб встановити на блокпостах.

  Нагадаємо, під час січневого візиту на блокпости до Маріуполя Саакашвілі продемонстрував, у яких жахливих умовах перебувають українські військові. Тоді було показано солдат, які спали в автомобілях, в дерев'яних будках, замість сучасних контейнерів.

  Відразу скажу - дуже вразила дисципліна і бойовий дух наших бійців. Тим більше образливі і неприйнятні умови, в яких вони знаходяться на блокпостах.Я приїхав до Маріуполя провідати хлопців з одеського батальйону Шторм, які несуть там службу. Після певних вагань вирішив все ж викласти відео, так як це неподобство триває вже більше року і у відповідних служб було достатньо часу, щоб виправити ситуацію. Добре, що генерал Лорткіпанідзе тиждень тому домігся, щоб б на деяких постах поставили біотуалети, а новий керівник національної поліції взяла ситуацію на контроль і дала відповідні розпорядження. Зі свого боку ми спробуємо виправити хоча б частину тих проблем, які стільки часу не були вирішені керівниками силових відомств.—Сразу скажу - очень впечатляла дисциплина и боевой дух наших бойцов. Тем более оскорбительны и неприемлемы условия, в которых они ютятся на блокпостах. Я приехал в Мариуполь проведать ребят из одесского батальона Шторм, которые несут там службу. После определенных колебаний решил все же выложить видео, так как это безобразие продолжается уже больше года и у соответствующих служб было достаточно времени, чтобы исправить ситуацию. Хорошо, что генерал Лорткипанидзэ неделю тому назад добился, чтобы бы на некоторых постах поставили биотуалеты, а новый руководитель национальной полиции взяла ситуацию на контроль и дала соответствующие распоряжения. Со своей стороны мы попытаемся исправить хотя бы часть тех проблем, которые столько времени не были решены руководителями силовых ведомств.https://youtu.be/O3IaO_YWNWw

  Опубликовано Mikheil Saakashvili 14 января 2016 г.
  Теги : Міноборони МВС СБУ Саакашвілі Андрій Лисенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів