Саакашвілі проти Порошенка: Верховний Суд допитає главу Міграційної служби

  20 Квiтня, 2018 15:51
  Адвокат політика наголошує, що в ДМС сфальшували подання про позбавлення громадянства, яке передали комісії при президентові.

  Касаційний адміністративний суд Верховного Суду допитає главу Державної міграційної служби (ДМС) Максима Соколюка у справі про позбавлення президентом Петром Порошенком лідера "Руху нових сил" Михайла Саакашвілі громадянства України.

  Про це повідомив Українській правді адвокат політика Руслан Чорнолуцький.

  За його словами, Соколюка викликають до суду за клопотанням захисту Саакашвілі, яке було задоволено на засіданні 20 квітня. Главу ДМС чекають у суді об 10 ранку 11 травня.

  "Багато запитань до Соколюка, який надав письмову резолюцію і наказав виконавцям готувати подання на позбавлення громадянства", – сказав адвокат. 

  У п’ятницю, зазначив Чорнолуцький, допитали всіх раніше заявлених свідків, які працюють у Міграційній службі. Вони не відповіли на багато запитань, посилаючись або на те, що не пам’ятають, або на те, що не мали стосунку до конкретних дій. 

  Йшлося, зокрема, про оформлення заяви про вступ до громадянства, причини незалучення низки документів, які подавав Саакашвілі. Свідки плуталися чи не давали відповіді. Це, на думку адвоката, свідчить про низьку якість роботи ДМС і замовність подання про втрату громадянства.

  За словами Чорнолуцького, 25 липня – за один день – ДМС Шевченківського району столиці, ДМС Києва та ДМС України сфабрикували подання про позбавлення Саакашвілі громадянства України, яке передали до комісії при президентові.

  Нагадаємо, 12 лютого силовики затримали позбавленого громадянства Михайла Саакашвілі, після чого видворили з України до Польщі. За даними ЗМІ, політика вивезли на літаку польської авіакомпанії Jet Story, вартість перельоту яким становить 8 тис. євро.

  Теги : Порошенко Саакашвілі громадянство Петро Порошенко Державна міграційна служба Рух Нових Сил
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів