Саакашвілі про уряд Яценюка: це не поле бою, а кладовище реформ

  3 Лютого, 2016 18:30
  Очільник Одещини вважає, що Абромавічус втікає з корупційного болота, як до того Пивоварський та Павленко.
  Фото з відкритих джерел

  Голова Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі звинуватив прем’єр-міністра Арсенія Яценюка в тому, що він пов’язаний із політичною корупцією.

  Таким чином очільник Одещини на нараді з податківцями відреагував на ситуацію із заявою міністра Айвараса Абромавічуса про відставку, пише "Українська правда".

  Зокрема, Саакашвілі зазначив, що прем’єр Яценюк назвав відставку Абромавічуса втечею з поля бою, яке сам глава уряду не має наміру залишати.

  "Я хочу сказати, що уряд зараз не поле бою. Уряд перетворився в болото корупції і в болото для реформ. Це не уряд, а кладовище всіх наших реформ", - обурився він.

  І Абромавічус, за словами Саакашвілі, пішов не з поля бою, а вирішив забратися з цього болота, як раніше зробили Пивоварський та Павленко.

  "І коли прем’єр мені в очі і всій країні каже, що якісь сили на нього тиснуть, я хочу сказати, що хто б це не був, ми маємо справу зі звичайним договірняком",  - заявив глава Одещини, при цьому додавши, що всі вони домовляються, проте жоден із цих договорів не може бути реалізований, якщо його не завірить прем’єр-міністр.

  "На нього (Яценюка – ред.) здійснюють тиск, щоб він позбувся корумпованих чиновників. Але він дуже добре протистоїть цьому тиску", - резюмував Саакашвілі.

  Нагадаємо, міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавічус заявив про свою відставку. Однією з головних причин цього він назвав тиск і корупційну діяльність з боку Кононенка, який намагався взяти під контроль держпідприємства.

  Теги : корупція Саакашвілі Арсеній Яценюк уряд Айварас Абромавічус Кабмін
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів