Саакашвілі поставив Порошенку ультиматум

  11 Квiтня, 2016 21:19
  Глава Одещини зажадав припинити "міжсобойчик і договірняк", який ведеться довкола формування нового уряду.

  Глава Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі закликав центральні органи влади, зокрема президента України Петра Порошенка, виконати низку вимог реформаторів, інакше вони залишать займані ними посади.

  Про це він заявив на прес-конференції в понеділок увечері.

  "Жодна обіцянка з приводу реформ, яка була озвучена після Майдану, не була виконана. Нас усіх водять за ніс", - сказав Саакашвілі, додавши, що нещодавно висловлював своє невдоволення під час телефонної розмови з президентом.

  За словами Саакашвілі, звільнення прем’єр-міністра Арсенія Яценюка не є вирішенням проблеми корупції в Україні, оскільки вона полягає в тому числі й у підході президента до внутрішньополітичних процесів у країні та реформ.

  "Ми вимагаємо, в першу чергу, припинити цей "міжсобойчик" і "договірняк", який ведеться щодо уряду. Я закликаю народних депутатів не голосувати за цей уряд в таких умовах, які пропонують", - додав очільник Одещини.

  Він наголосив, що українцям нав’язують уряд, який від самого початку буде "недієздатним, корумпованим і служитиме олігархам, а не народу України".

  Саакашвілі також зажадав від центральної влади, щоб вона припинила заважати, якщо не готова допомагати реформам, які проводяться в Одеській області.

  Теги : Саакашвілі уряд Петро Порошенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів