Саакашвілі: Петренко очолив рейдерство в Україні

  30 Травня, 2017 14:44
  Міністра юстиції Павла Петренка звинуватили в рейдерстві підприємств та партій.

  Міністр юстиції Павло Петренко бере безпосередню участь рейдерстві як бізнесу, так і політичних партій – зокрема, політсил Михайла Саакашвілі та Валентина Наливайченка.

  Про це передає зі з’їзду партії Саакашвілі "Рух Нових Сил" під будівлею Мін’юсту кореспондент UA1, зазначаючи, що за його словами, Петренко керує всіма рейдерськими схемами в Україні.  "Якщо в мене раніше були сумніви, що міністр [Петренко] брав участь у цьому шахрайстві (реєстрації фейкової партії його імені – ред.), то зараз вони в мене зникли. Він – аферист, посіпака не лише Порошенка, а й колишнього прем’єра-"кролика" і Авакова – головного злодія в уряді України. Вони це зробили абсолютно свідомо. Яка різниця, реєструватимуть вони нас, чи ні, коли вони вкрали у нас голоси – через фейковий блок?", – заявив Саакашвілі.

  Разом з тим, присутній на з’їзді нардеп від БПП Сергій Лещенко заявив, що "у такий спосіб відбувається захоплення владою політичного бренду" та пообіцяв "заради експерименту прислати в Мін’юст свою помічницю, яка захоче зареєструвати партію "Блок Петра Порошенка".

  Як повідомлялося раніше, зять і помічник нардепа від НФ Юрія Берези "кришує" парковки в місті Дніпро.

  Теги : Саакашвілі Арсен Аваков Павло Петренко Арсеній Яценюк сергій лещенко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів