Саакашвілі Гройсману: Ви не блогер, звільніть Насірова

  10 Лютого, 2017 11:55
  Лідер "Руху нових сил" закликає главу уряду діяти, а не писати обурливі коментарі у соцмережах.

  Прем’єр-міністр Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook прокоментував зацікавленість Національного агентства з питань запобігання корупції та Служби безпеки України премією, яку отримала на Одеській митниці Юлія Марушевська.

  Зокрема, Гройсман обурився розслідуванням щодо екс-очільниці Одеської митниці. Він порадив НАЗК дати спокій Марушевській і взятися за справжніх корупціонерів, а не шукати формальних порушень на кшталт премії в 500 гривень на 8 Березня.

  Такі слова глави уряду не оминув увагою колишній глава Одеської облдержадміністрації, а нині лідер "Руху нових сил" Михайло Саакашвілі.

  "Дякую за коментар, пане прем’єр-міністр, але я хочу нагадати, що ви не коментатор чи блогер. Я сподіваюся, ви сьогодні ж напишете ще один текст – розпорядження про звільнення Насірова", – відповів Саакашвілі прем’єру на своїй Facebook-сторінці.

  Як відомо, Служба безпеки України та Нацагентство з питань запобігання корупції угледіли в діях екс-очільниці Одеської митниці Юлії Марушевської ознаки корупції через конфлікт інтересів за преміювання самої себе на 500 гривень.

  Теги : Саакашвілі Юлія Марушевська Володимир Гройсман
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів