Саакашвілі: гроші від схем на ОПЗ йшли друзям Яценюка – Мартиненку і Іванчуку

  14 Липня, 2016 19:59
  Глава Одещини розповів про схеми на ОПЗ.

  Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі заявив, що гроші від схем на Одеському припортовому заводі йшли групам Андрія Іванчука і Миколи Мартиненка, які тісно пов'язані з колишнім прем'єром Арсенієм Яценюком.

  Про це він заявив на брифінгу.

  За словами губернатора, навіть затриманий голова наглядової ради ОПЗ Сергій Перелома, призначений указом Яценюка, був заступником правління "Нафтогазу" і бізнес-партнером Миколи Мартиненка і Давида Жванії.

  "Він (Перелома - ред.) не зміг би провести цю комбінацію з газом, якби одночасно не працював у відомстві пов'язаному із нафтою і газом, і одночасно не був би головою наглядової ради ОПЗ", - розповів Саакашвілі.

  За його словами, затримані Перелома і Щуріков "взагалі ніхто, просто підставні особи" в схемах ОПЗ.

  "Ці всі доходи (з ОПЗ – ред.) йшли у парламентську групу Іванчука і Мартиненка. І однозначно це все було зв'язано з прем'єр-міністром Яценюком", - сказав Саакашвілі.

  Губернатор зазначив, що Яценюк, коли йшов у відставку, заручився гарантіями – посада заступника генпрокурора для "Народного фронту", збереження посади глави МВС за Аваковим.

  Нагадаємо, 14 липня у справі про розтрату коштів ОПЗ затримано голову наглядової ради ОПЗ Сергія Перелому й першого заступника цього підприємства Миколу Щурікова.

  Теги : Саакашвілі Арсеній Яценюк микола мартиненко Народний Фронт ОПЗ Сергій Перелома Микола Щуріков
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів