Саакашвілі анонсував створення ради економічного розвитку Одещини

  23 Липня, 2015 21:29
  Також глава Одеської ОДА вважає, що потрібно внести зміни до Трудового кодексу, щоб мати можливість звільняти недбалих чиновників.
  Фото з відкритих джерел

  Одеська обласна державна адміністрація має намір створити раду економічного розвитку області, заявив на брифінгу її очільник Міхеіл Саакашвілі.

  Він зазначив, що суть такого органу, який першим серед усіх областей створюється в Одеській області, в об’єднанні податкової, митниці, правоохоронних органів, обладміністрації та міської адміністрації.

  Таку ідею Саакашвілі озвучив на засіданні Національної ради реформ, і члени ради її підтримали, однак усе це потрібно ще увідповіднити українському законодавству.

  Він також зазначив, що ОДА не потрібні, оскільки від них немає користі.

  "У нас там 800 з чимось людей, які взагалі нічим практично не займаються. У нас є 26 районних адміністрацій, в яких немає голів уже майже два роки, і нічого не відбувається, ніхто не знає, чим вони займаються", - заявив Саакашвілі.

  Крім того, глава Одеської ОДА наголосив на необхідності внесення змін до Трудового кодексу, щоб спростити процедуру звільнення чиновників.

  Теги : Саакашвілі одеська область одеська ода
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів