"Рюкзаки Авакова": НАБУ розкритикувало закриття САП справи щодо сина глави МВС

  12 Липня, 2018 16:32
  У Бюро зауважують, що ще зовсім недавно прокурори просили підготувати обвинувальний акт стосовно всіх трьох підозрюваних.

  Національне антикорупційне бюро вважає незрозумілим рішення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про закриття кримінальної справи щодо сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра та екс-заступника міністра Сергія Чеботаря

  Про це інформує прес-служба НАБУ.

  У Бюро нагадують, що рішення закрити кримінальне провадження стосовно двох ключових підозрюваних у "справі рюкзаків" напередодні прийняв прокурор САП Василь Кричун. Він висунув версію про одноосібне вчинення кримінального правопорушення третім підозрюваним – представником фірми-переможця, яка мала поставити ці рюкзаки.

  Таке рішення САП, на думку НАБУ, є незрозумілим і непослідовним, адже у квітні цього року детективи разом із прокурорами прийняли рішення про те, що всі докази здобуто. Після цього на вимогу прокурорів детективи підготували обвинувальний акт стосовно всіх трьох підозрюваних, які потрібні лише у разі скерування до суду.

  Проте, зауважують у Бюро, 10 липня в Єдиному реєстрі досудових розслідувань з’явилася відмітка прокурора САП про відновлення досудового розслідування у справі рюкзаків, яка вже перебувала на стадії ознайомлення з матеріалами.

  Нагадаємо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура закрила кримінальне провадження щодо сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра і екс-заступника глави МВС Сергія Чеботаря, аргументувавши тим, що не встановлено доказів їх вини.

  Теги : Арсен Аваков Чеботар НАБУ Олександр Аваков САП рюкзаки Авакова
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів