Розкішне життя головного "даішника": що ховається за декларацією

  19 Травня, 2015 16:03
  Факти розкішного життя родини начальника ДАІ України зовсім не відповідають його офіційній декларації про доходи.
  Фото з відкритих джерел

  Журналісти дізнались про елітний автопарк у головного "даішника" країни Олександра Єршова, який не числиться в його декларації. Крім того, на дорогих автівках вартістю близько 100 тис. доларів кожна їздять і члени його родини.

  Про це у своєму Facebook повідомила журналістка, один з авторів журналістського розслідування щодо красивого життя Єршова – Наталія Седлецька.

  Згідно її даних, близько півдесятка позашляховиків Олександра Єршова не прописані в декларації сім’ї, що й не дивно, адже начальник ДАІ має доступ до всієї автомобільної бази даних та може легко "плутати сліди" перевіряючим органам. Для прикладу, за номерами його елітного мотоциклу в базі даних значиться КАМАЗ, а спортивний Рендж Ровер дочки зареєстрований як SsangYong 2008 року та оформлений на громадянина Латвії.

  Також повідомляється, що раніше Олександр Єршов відмовив журналістам надати декларації про доходи керівників ДАІ, що є порушенням закону "Про доступ до публічної інформації". Сам Єршов, згідно його декларації за 2013 рік, заробляв близько 12 тисяч гривень на місяць.

  Однак розкішне життя Єршова та членів його родини зовсім не відповідає даним декларації. Журналісти дізнались про елітний автопарк родини. Так, на керівника ДАІ зареєстрований автомобіль Toyota Land Cruiser, що єдиний офіційно значиться в його декларації. На старшу доньку Анастасію Єршову зареєстровані одразу два авто – LEXUS RX 350 (вартістю близько 70 тис. дол.), на якому їздить її мати Оксана Єршова, а також білий Porsche Cayenne (близько 130 тис. дол.), на якому їздить сама Анастасія.


  Фото: Instagram Анастасії Єршової

  Молодша дочка Дарина Єршова їздить на спортивному Range Rover (вартістю близько 100 тис. дол.), який їй два роки тому подарували на день народження (фотофакт – з Instagram).

  Крім того, ще низка елітних автівок з "сімейними" держзнаками зареєстровані на ім’я найближчих родичів дружини голови ДАІ: наприклад, на матір і брата зареєстровані позашляховики Land Cruiser.

  До того ж, як свідчать соціальні мережі, доньки Олександра Єршова часто подорожують дорогими світовими курортами, літають бізнес-класом та зупиняються у п’ятизіркових готелях. Так, лише за останні півроку Анастасія Єршова відвідала щонайменше 9 країн – Францію (Канни, Сен-Тропе), Монако (Монте-Карло), США (Майамі), Арабські Емірати, Таїланд, Сінгапур, Італію, Чехію, Мексику.


  Фото: Instagram Анастасії Єршової

  Сам Олександр Єршов не дуже намагається пояснити розкішне життя своєї родини або ж показати всі його рухомі та нерухомі об’єкти власності. Крім автомобілів, родина Єршова не задекларувала триповерховий будинок у Києві. Він заявив, що у родини, як і зазначено в декларації, є лише один автомобіль, а в доньок нібито власне життя, в яке він не втручається.

  Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков призначив Олександра Єршова на посаду в. о. голови ДАІ МВС України 4 квітня 2015 року. У дні розстрілів на Майдані 2014 року він працював заступником керівника департаменту ДАІ МВС України. Раніше працював керівником Управління ДАІ ГУМВС України в Харківській області.

  Теги : даі декларація Олександр Єршов автопарк
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів