Розкрадання в "оборонпромі": НАБУ заявило, що не розслідувало "справу "Оптимумспецдеталь"

  15 Березня, 2019 15:02
  Справу щодо фірми "Оптимумспецдеталь", задіяної у масштабних оборудках в "оборонці", вела ГПУ, стверджують у Бюро.

  У Національному антикорупційному бюро України (НАБУ) заявили, що "справу "Оптимумспецдеталь", яка фігурує в розслідуванні журналістів "Наших грошей" про корупцію в "Укроборонпромі", ніколи не розслідували.

  Про це повідомляє прес-служба Бюро.

  Натомість, стверджують у НАБУ, цю справу розслідували Військова прокуратура та Генеральна прокуратура України.

  "Чому ці справи, яким не один рік, і в яких, за словами генерального прокурора, фігурують особи, підслідні НАБУ, до НАБУ за ці роки ГПУ не передавала, а передала лише матеріали, в яких жодним чином ці особи не згадуються? Гарне питання, на яке ми сьогодні відповіді не маємо", – зауважили в Бюро.

  Водночас у відомстві пообіцяли з’ясувати це під час розслідування у кримінальних провадженнях, відкритих детективами НАБУ за матеріалами, опублікованими журналістами.

  У прес-службі Антикорупційного бюро також додали, що в розслідуваннях НАБУ протиправна діяльність компанії "Оптимумспецдеталь" була зафіксована в одному кейсі – під час закупівель прицілів "Харківським бронетанковим заводом".

  Нагадаємо, глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький звинуватив Національне антикорупційне бюро у приховуванні 87 сторінок листування фігурантів справи щодо фірми "Оптимумспецдеталь".

  Теги : корупція Укроборонпром НАБУ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів