Розенко прогнозує підвищення середньої зарплати в Україні до 12 тис. грн

  7 Березня, 2019 12:10
  За словами чиновника, це стане можливим якщо курс гривні буде коливатися в прийнятних межах і інфляція цього року не перевищить 8%.

  Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що за підсумками 2019 року є всі можливості досягти середньої заробітної плати в 12 тис. гривень.

  Про це він сказав  в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна.

  "На 2019 рік, я думаю, є всі можливості досягти кордону 12 тисяч гривень з урахуванням того, що курс гривні буде коливатися в прийнятних межах і інфляція цього року не перевищить 8%", – розповів Розенко.

  Він додав, що було б дуже непогано, якби середня зарплата виросла приблизно на 15-20%, що з урахуванням інфляції складе 10% зростання реальної заробітної плати.

  За словами віце-прем'єра, влада розуміє, що праця українців недооцінена і наразі близько 20% сімей в Україні перебувають за межею бідності.

  При цьому він зазначив, що за останні кілька років був зроблений серйозний прорив у реформуванні системи оплати праці та піднятті мінімальної зарплати.

  "Підтвердження цьому: три роки тому мінімальна заробітна плата в перерахунку була $53, сьогодні вже більше $150", – наголосив Розенко.

  Нагадаємо, глава правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв відмовився коментувати розмір своєї заробітної плати, посилаючись на корпоративні правила. Втім, він зазначив, що його місячна зарплата в цифровому вигляді – це понад сім цифр до коми

  Теги : інфляція Павло Розенко зарплати курс гривні
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів