Розенко пересів на Mercedes S500

  1 Серпня, 2016 22:18
  Віце-прем’єр тепер їздить на службовому авто, яке втричі дорожче за попереднє.
  Фото: "Страна.ua"

  Рухаючись вгору кар’єрними сходами в уряді, Павло Розенко відповідно змінює й службові автівки на більш престижні та дорожчі.

  Як пише "Страна.ua", ставши віце-прем’єром, Розенко пересів на Mercedes S500.

  Зокрема, саме на такій автівці у понеділок, 1 серпня, він залишав територію Міністерства охорони здоров’я, де брав участь у першій прес-конференції нещодавно призначеної тимчасовим керівником відомства Уляни Супрун.

  Зазначається, що вартість такого нового авто нині становить близько 3,5 млн гривень.

                                                                                                                        Фото: "Страна.ua"

  За часів ж, коли Розенко очолював Мінсоцполітики, він пересувався дещо скромнішою машиною – Skoda Superb за 1,1 млн гривень. Ця автівка також була службовою й перейшла у спадок нинішньому міністрові соцполітики Андрію Реві.

  "Я вже три місяці їжджу на "Мерседесі", як перейшов на роботу в Кабмін так і отримав його в користування. Модель не вибирав, яку видали в автопарку, на такій і їжджу. За комфортом або престижем не женуся", – пояснив сам Розенко.

  Як зазначається, згідно із декларацією про доходи, Павло Розенко є одним із найбідніших міністрів уряду Гройсмана. В його декларації зазначено автомобіль – позашляховик Toyota Highlander, який у офіційного дилера коштує 1,5 млн гривень.

  Теги : Павло Розенко автомобілі віце-прем'єр
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів