Розенблат виклав запис, на якому нібито Ситник каже, що працював на Клінтон

  14 Березня, 2019 16:56
  Розенблат вважає оприлюднений запис доказом державної зради Артема Ситника.

  Позафракційний нардеп Борислав Розенблат виклав аудіозапис нібито голосу очільника НАБУ Артема Ситника і звинуватив його у втручанні американських виборів.

  У записі людина із голосом Ситника каже: "Я ж Гілларі помагав же…"

  "Там як раз Гілларі чого програла, я ж коли чорну бухгалтерію розслідував, ми ж оприлюднили дані Манафорта, якого посадили… Манафорт, це ж був керівник вищого штабу Трампа".

  За словами Розенблата, у 2017 році суд за його позовом встановив неправомірність дій Сергія Лещенка та Артема Ситника щодо їхнього втручання у вибори президента США.

  Розенблат вважає оприлюднений аудіозапис доказом того, що директор НАБУ Ситник працював на Гілларі Клінтон, "розголошуючи матеріали слідства і передаючи їх іншій іноземній державі".

  14 березня Розенблат заявив в ефірі 112-го, що "пан Ситник дійсно зливав інформацію щодо "чорної бухгалтерії" на користь кандидата від демократів Гілларі Клінтон".

  "… він чітко зазначає, що він працює на Гілларі і все робить в інтересах українського народу, але проти американського народу.  Тому що американцям вигідний Трамп, а Україні більше вигідна Гілларі. Це державна зрада", – заявив він.

  Теги : сергій лещенко Артем Ситник Борислав Розенблат
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів