Розенблат: суд підтвердив – Житомирська кондфабрика належить Бойку

  29 Грудня, 2016 15:50
  Озброєні бандити за наказом влади не дають законному власнику кондитерської фабрики виконати рішення суду.

  Попри рішення суду, яке підтверджує, що все майно Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" належить Ігорю Бойку, сам власник не в змозі потрапити на територію підприємства, оскільки вона охороняється санкціонованими владою озброєними бандитами.

  Про це у ефірі Шустер Live заявив народний депутат Борислав Розенблат.   

  "Для нас сьогодні дійсно є судова тяганина – я так це назву. Але я знаю точно, що рішення судів є на користь Бойка. Чому вони не можуть сьогодні спокійно зайти на фабрику, чому вони не можуть сьогодні просто прийти і вручити свої документи? Тому що там стоїть воєнізована охорона, яка просто їх не пускає", – підкреслив Розенблат.

  Нардеп наголошує, що свого часу Ігор Бойко не погодився на зустріч тодішнього президента Януковича з коллективом фабрики. І таке рішення не мало жодних наслідків.

  Водночас, сьогодні власник "ЖЛ" не може добитися навіть належного виконання рішення суду, оскільки до рейдерського захоплення підприємства причетні високі посадові особи.

  Розенблат пропонує звернутися із запитанням, чому так сталося, до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та глави Мін`юсту Павла Петренка.

  Нагадаємо, менеджмент Житомирської кондитерської фабрики називає організатором рейдерського захоплення народного депутата Сергія Пашинського. 

  Теги : сергій пашинський Народний Фронт рейдерське захоплення «ЖЛ» ігор бойко Борислав Розенблат Житомирська кондитерська фабрика
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів