Розенблат пропонує розформувати НАБУ

  20 Вересня, 2018 08:39
  Фігурант справи НАБУ про корупцію щодо видобутку бурштину вважає, що Нацбюро – орган, який себе не виправдав.

  Позафракційний народний депутат Борислав Розенблат заявив, що Національне антикорупційне бюро України треба розформувати.

  Про це він сказав в ефірі телеканалу ZIK.

  За словами Розенблата, Нацбюро потрібно розформувати, як орган, який себе не виправдав. Натомість, на його думку, в Державному бюро розслідувань, яке нині формується, треба створити антикорупційний підрозділ.

  Депутат переконаний, що боротьба між НАБУ та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою ведеться лише заради отримання контролю за бюджетники потоками.

  "Тут є просто велика війна за потоки, за бюджети і за вплив на політичні процеси. Я розцінюю це як боротьбу на верхньому рівні", – зазначив депутат.  Нагадаємо, 19 вересня керівник САП Назар Холодницький заявив, що НАБУ намагалося його прослуховувати, й звинуватив спецназ Бюро в побитті його водія. Глава НАБУ Артем Ситник на це відповів, що його підлеглі не збиралися прослуховувати Холодницького й не мають стосунку до прокладання кабелю.

  Як відомо, Борислав Розенблат, а також депутат від "Народного фронту" Максим Поляков є фігурантами справи про корупцію довкола видобутку бурштину, яку веде НАБУ. Нардепів підозрюють у хабарництві за ухвалення законів про легалізацію видобутку бурштину.

  Теги : корупція НАБУ бурштин Борислав Розенблат
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів