Російські інструктори на Донбасі тренують 50 тис. бойовиків

  1 Травня, 2015 17:40
  Спеціалісти з Російської Федерації на Донбасі тренують 50 тис. бойовиків з армії ДНР та ЛНР.

  Заступник голови Адміністрації Президента Андрій Таранов заявив, що бойовики мають 50-тисячну армію, повідомило "Радіо Свобода".

  Попри небезпеку зі сторони бойовиків Таранов запевнив, що Збройні сили і кількісно, і якісно, і технічно відповідають на усі виклики.

  "ЗСУ зараз відповідають усім викликам, які є. Усі чотири хвилі мобілізації, і п’ята, що триває зараз, забезпечують обороноздатність країни. Великий відсоток тих, хто пройшов рік війни, на добровільній основі, залишаються нести службу. Перш за все це військовослужбовці 25-ї й 95-ї аеромобільних бригад. Це фахівці, які мають бойовий досвід", – запевнив Таранов.

  Представник Адміністрації Президента наголосив, що українська армія не допустить, щоб реактивні системи залпового вогню "Град" супротивника вийшли на такі рубежі, щоб могли загрожувати життєдіяльності мирного населення" й відзначив, що оборона України базується на артилерії.

  Також Таранов запевнив, що Україна готова до протиповітряної оборони, у тому випадку якщо російська авіація залетить на Донбас.

  Теги : АТО Росія бойовики
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів