Росія закрила єдиний незалежний телеканал Криму ATR

  1 Квiтня, 2015 10:26
  Окупаційна влада Криму сьогодні опівночі закрила останній незалежний кримськотатарський телеканал ATR. "Роскомнадзор" відмовив йому в реєстрації.
  Фото: Facebook телеканалу ATR

  Єдиний кримськотатарський телеканал ATR сьогодні опівночі припинив мовлення. Відтепер замість трансляції на сайті каналу відображається лише чорний екран.

  Офіційна причина відмови у реєстрації в "Роскомнадзорі" - "помилки" у документах, необхідних для отримання ліцензії на мовлення російського зразка.

  Разом із телеканалом з ефіру пішли й інші ЗМІ, які входять у медіа-холдинг ATR – це дитячий кримськотатарський телеканал Lale, радіостанції "Мейдан" та "Лідер", а також інтернет-видання "15 хвилин".

  Та керівництво мовника не здається і запевнило своїх телеглядачів, що буде все ж намагатися зареєструвати телеканал і продовжити мовлення, передає Радіо Свобода.

  Відомі журналісти, правозахисники, громадські діячі та представники української влади вже висловились проти дискримінації та закриття незалежних кримськотатарських ЗМІ. Зокрема, міністр культури України В’ячеслав Кириленко у своєму Twitter написав, що "канал ATR треба підтримати і надати їм можливість мовити в Україні. Кримські татари повинні мати своє ТБ для боротьби проти нової депортації". 

  Теги : телеканал ATR закриття Роскомнадзор кримські татари окупанти
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів