Росія ввела банківські санкції проти 41 країни

  20 Квiтня, 2015 11:39
  Відтепер на вимогу Росфінмоніторингу банки зобов’язані повідомляти про всі операції клієнтів, які є резидентами країн, що застосували санкції проти РФ, підтримують тероризм та не борються з корупцією.

  Нові правила стосуються як окремих громадян, так і компаній, ідеться в листі, розісланому Федеральною службою з фінансового моніторингу, – повідомляє Цензор.НЕТ.

  У разі недотримання зазначеної вимоги дії банківської установи буде кваліфіковано як порушення закону про боротьбу з відмиванням коштів, з можливістю подальшого відкликання ліцензії банку.

  Крім того, вимагається з’ясовувати, чи не є клієнт резидентом держави з чорного списку. Угоди таких клієнтів визнаються сумнівними та не радяться банкам до здійснення.

  До "чорного" списку потрапили країни, щодо яких РФ ввела санкції (у відповідь на санкції з їхнього боку); держави, які не виконують вимоги FATF (міжурядова група розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей); країни, що підтримують тероризм і не здійснюють належної протидії корупції та вільному обігу наркотиків.

  Як повідомлялося, ПАРЄ не має наміру знімати санкції з Росії, бо не бачить прогрессу.

  Теги : санкції Росфінмоніторинг
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів