Росія подала в СОТ позови проти України та ЄС

  8 Травня, 2015 10:49
  РФ збиралася ще до кінця 2014 року подати позов у СОТ до України щодо мита на нітрат амонію.

  Директор департаменту торгових переговорів Мінекономрозвитку РФ Максим Медведков розповів, що Росія подала позов у Світову організацію торгівлі до України щодо її мита на нітрат амонію, повідомляють РІА "Новости".

  Україна у липні 2014 року втричі підвищила мито на ввезення нітрату амонію з Росії (з 11,91% до 36,03%) і продовжила термін його дії ще на п’ять років. Це рішення було прийняте на підставі заяви підприємств Ostchem, що входять до складу фінансово-промислової Group DF Дмитра Фірташа. Вони апелювали до того, що ціна на газ для українських заводів азотної хімії та російських виробників суттєво відрізняється.

  Росія збиралася до кінця 2014 року подати позов до СОТ щодо цього питання. Нітрат амонію (аміачна селітра) використовується як компонент вибухових речовин і як азотне добриво.

  Медведков додав, що Росія подала позов у СОТ також і проти Євросоюзу в зв’язку з антидемпінговими заходами щодо російських зварних труб та нітрату амонію.

  Як відомо, на початку січня Єврокомісія скасувала мито на імпорт українських зварних труб, при цьому було запроваджене мито для виробників із Росії, Китаю та Білорусі.

  Теги : Росія позов ostchem мито СОТ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів