Російська дипломатія не працює: МЗС РФ обурене, що їх "не пускають" до арештантів

  26 Травня, 2015 16:33
  Натомість в СБУ заявили, що ніяких перешкод у відвідуванні російських спецпризначенців немає. Були неузгоджені процедурні питання, але їх вже вирішили.

  У МЗС РФ заявляють, що українська сторона не дає доступу до затриманих російських громадян. Натомість в СБУ повідомили, що для цього немає жодних перешкод.

  Так, у російському закордонному відомстві кажуть, що використовують всі дипломатичні дії, щоб домогтися зустрічі російського консула із затриманими в Україні російськими спецназівцями Єрофєєвим та Александровим, але "безрезультатно". Також вони звинуватили українську сторону у "політизації питання" та "маніпулюванні громадською думкою".

  МЗС Росії було "змушене" оприлюднити дипломатичний документ – ноту Посольства Росії в Україні, щоб довести, що вони подавали офіційні запити.

  Радник СБУ Маркіян Лубківський на це відповів у Facebook, що жодних перешкод для відвідання заарештованих російських ГРУшників російським консулом немає. Були неузгоджені процедурні питання, але вони вже вирішені. Тепер російській стороні треба зв`язуватися з СБУ і домовлятись безпосередньо про час та місце зустрічі.

  Нагадаємо, російських спецпризначенців Шевченківський суд Києва заарештував до 19 липня. Їх звинуватили в тероризмі. 

  Теги : СБУ арешт МЗС Росії спецназівці євген єрофеєв олександр александров
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів