Росія звинуватила Україну в погіршенні ситуації в Придністров’ї

  2 Сiчня, 2016 16:37
  РФ заявляє, що позиція України щодо Придністров'я погано впливає на ситуацію.
  Григорій Карасін
  Фото з відкритих джерел
  Григорій Карасін

  У Москві стурбовані позицією України в питанні врегулювання придністровського конфлікту, яка, на думку РФ, негативно позначається на ситуації в регіоні.

  Про це заявив статс-секретар, заступник глави Міністерства закордонних справ РФ Григорій Карасін в інтерв’ю російському ЗМІ.

  "Показником еволюції позиції Києва в придністровському врегулюванні є також затягування з травня 2015 року призначення нового політичного представника української сторони в переговорному форматі "5+2". Заклопотаність викликає і те, що в 2015 році не відбулося жодної зустрічі в цьому переговорному форматі", - йдеться в заяві.

  Крім того, Карасін звинуватив Київ у відході від "неупередженого посередництва в діалозі між Кишиневом і Тирасполем, залякуванні світової громадськості начебто військовою загрозою, яку становить Придністров'я та відвертому економічному і транспортному "задушенні" лівобережжя Дністра", наголосивши, що "цей тиск серйозно посилив і без того складну соціально-економічну ситуацію в регіоні".

  Карасін також висловив думку, що напруженість може посилитися після реалізації планів Молдови та України щодо організації спільного митно-прикордонного контролю стосовно Придністров'я: "Це, зокрема, означає, що з 1 січня 2016 року рішенням української та молдовської сторін буде змінено схему проходження вантажів, які ввозять до Придністров'я. За оцінкою Тирасполя, додаткове податкове навантаження на придністровські підприємства перевищить 4 млн доларів".

  Як відомоУкраїна терміново відправила бійців Нацгвардії на кордон з Придністров’ям.

  Теги : Росія молдова Придністров'я Україна
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів