Росія сформувала на Донбасі два армійських корпуси - Турчинов

  27 Серпня, 2015 15:53
  Для наступу Росії все готово. 35 тисяч осіб - головна ударна сила, яка складається з російських військових, найманців та місцевих сепаратистів.

  Росія завершила формування двох армійських корпусів на Донбасі, заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, передає прес-служба РНБО.

  Корпуси готові до активного наступу.

  Керівництво та забезпечення корпусів здійснюється спеціально створеним 12-м командуванням резерву Південного округу ЗС РФ (штаб розташований в Новочеркаську, Ростовська область РФ).

  Головні командні і штабні посади в них займають кадрові російські офіцери. До 40% рядового складу - це мешканці окупованих територій. Присутні також контрактники та найманці з Росії, які вже мають досвід боїв на Донбасі та на Кавказі

  Штатна чисельність двох корпусів - до 35 тисяч осіб.

  Додатково на окупованій території знаходиться військовий резерв у складі 21 тактичної групи збройних сил РФ (15 батальйонних, 6 ротні) чисельністю понад 9 тисяч осіб.

  На східному кордоні України сконцентровані ще 53 тактичні групи Збройних Сил РФ (39 батальйонних, 14 ротні) чисельністю 50,5 тисяч осіб.

  Командування всім угрупованням російських військ на Донбасі здійснює генерал-полковник Андрій Сердюков, начальник штабу - перший заступник командувача Південним військовим округом.

  Корпусами командують генерал-майор Олексій Завизьон і генерал-майор Євген Нікіфоров.

  Теги : Олександр Турчинов російські війська найманці наступ росії
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів