Росія розширила санкції проти понад 200 українців та їх компаній

  25 Грудня, 2018 17:33
  Списки фізичних та юридичних осіб, щодо яких застосовуються спеціальні економічні заходи, розширені в цілому більше ніж на 200 осіб і організацій.

  Росія розширила більш ніж на 200 юридичних і фізичних осіб список осіб і організацій, що підпадають під спеціальні економічні заходи.

  Списки фізичних та юридичних осіб, щодо яких застосовуються спеціальні економічні заходи, розширені в цілому більше ніж на 200 осіб і організацій, повідомляє РБК-Україна з посиланням на відповідну постанову уряду РФ.

  У документі наголошується, що спеціальні економічні заходи будуть застосовуватися "у зв'язку з недружніми діями України щодо російських громадян і юросіб". Список осіб та організацій, які потрапили під нові санкції, поки не опубліковано.

  Зазначимо, сьогодні стало відомо, що прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв підписав постанову про розширення санкцій проти України.

  "Я підписав відповідну постанову. Це зроблено для захисту інтересів російської держави, компаній і громадян Росії", – зазначив Медведєв.

  НагадаємоМіністерство закордонних справ Росії виступило із заявою, в якій вимагає від влади України припинити "антиросійські агресивні дії".

  Теги : Росія санкції Дмитро Медведєв
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів