Росія погрожує Україні судом через "борг Януковича"

  5 Грудня, 2015 17:33
  Через відмову США надати гарантії за зобов'язаннями офіційного Києва, РФ подасть до суду на Україну в разі несплати 3-мільярдного кредиту.
  Фото з відкритих джерел

  Росія подасть на Україну до суду у випадку, якщо 20 грудня офіційний Київ не виконає зобов’язання по кредиту у сумі 3 млрд доларів, виданому у грудні 2013 року.

  Про це заявили у Міністерстві фінансів РФ 5 грудня.

  "Незважаючи на відсутність офіційного звернення України до уряду РФ з питання реструктуризації суверенного боргу на 3 млрд доларів, Росія сама зробила пропозицію про розстрочення погашення українського боргу на 3 роки (2016-2018 роки) під гарантії США, ЄС або першокласного міжнародного фінансового інституту. Ми запропонували умови навіть краще, ніж просив МВФ. На цьому тижні ми отримали офіційну відмову від уряду США надати гарантії за зобов'язаннями України. У зв'язку з цим нам не залишається нічого іншого, окрім як подати до суду на Україну в разі невиконання позичальником своїх зобов'язань в повному обсязі 20 грудня поточного року, що означатиме суверенний дефолт України", - йдеться у заяві.

  Нагадаємоціна на російський газ для України буде формуватися на загальних для суміжних країн ринкових умовах.

  Теги : Росія суд Україна "борг Януковича"
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів