Росія планує новий генеральний наступ. Оприлюднено документи Генштабу РФ

  16 Червня, 2015 12:58
  У квітні 2015 року Генштаб Російської Федерації затвердив черговий робочий план із захоплення Лівобережної України. План і супутні йому документи приводить в Facebook народний депутат Антон Геращенко.

  Геращенко зазначає, що план був затверджений 8-9 квітня в Санкт Петербурзі у штабі Західного військового округу.

  На захоплення всієї Лівобережної України за планом Генштабу РФ відводиться всього 15 діб. Мета - швидке захоплення контролю над територією і комунікаціями, без захоплення великих міст/обласних центрів.

  У відповідності з планом, батальйонно-тактичні групи регулярної російської армії, об'єднані в групу військ "Північ", повинні вторгнутися на територію України у два етапи - спочатку в Харківську і Донецьку області, а потім у Полтавську, Київську та Чернігівську.

  При цьому вторгнення планують за старою звичкою маскувати під наступ "ополченців" ЛНР/ДНР, які накопичили сили і хочуть відновити конституційний порядок в Україні без повернення Януковича.

  Скани секретних документів можна побачити тут.

  План захоплення Лівобережної України до Дніпра, детально розписаний в документі "Доповідь рішення на застосування угруповання військ "Північ" у спеціальній операції", що має гриф "цілком таємно" та в Пояснювальній записці до цього плану.

  Разом з цими основними стратегічними документами в руки української розвідки потрапив комплект технічних документів, у яких розписані точки нанесення ударів, висадки десантів, переліки захоплень стратегічних об'єктів і комунікацій.

  Однією з груп стратегічних об'єктів, які за планами Генштабу РФ треба захопити і не руйнувати, є компресорні станції магістральних газопроводів, по яких поки ще тривають поставки газу з РФ до Європи.

  У цьому плані детально розписано як хід ведення бойових дій у кращих традиціях школи Генштабу СРСР, так і використання інформаційної зброї.

  Зокрема, передбачається проведення операцій із дискредитації Національної Гвардії шляхом "організації фото/відеофіксації безчинств націоналістів проти мирних жителів ЛНР/ДНР".

  Таким чином, планується провокація з убивством кількох десятків жителів окупованого Донбасу, щоб зняти це на фото та відео і видати за дії української сторони.

  Аналогічний план, розроблений командуванням Південного військового округу РФ. Мета Південної групи військ - удар на Запоріжжя та Мелітополь через район Бердянська і Маріуполя та вихід до Перекопського перешийку для відкриття сухопутних шляхів сполучення з Кримом.

  Проте, фахівці-добровольці групи проекту "Миротворець" зуміли роздобути ці секретні документи Російського Генштабу у своє розпорядження в ході багатоходової спеціальної операції. Подробиці цієї операції поки розголошенню не підлягають, тому що цей канал отримання секретних документів з надр Генштабу Росії продовжує діяти.

  Сам план було отримано ще в кінці квітня. Він був переданий компетентним органам України для врахування у планах з організації оборони України.

  Також про ці документи були проінформовані і наші зарубіжні партнери, що в кінцевому підсумку зробило свій вплив на прийняття ними рішень про розміщення важкого озброєння в країнах Східної Європи та Балтії.

  Зараз документи вирішено оприлюднити тому, що багато громадян України та можновладців впевнені, що Росія вже не буде наступати, а максимум, на що вона здатна - атакувати Мар'їнку, пише Геращенко.

  Теги : Антон Геращенко наступ агресія наступ росії план наступу росії
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів