Росія передає "народні республіки" під контроль Ахметова та його людей - Денис Казанський

  5 Вересня, 2015 12:29
  Донбас почав поступово повертатися в Україну, вважає російський блогер.

  Звільнення "спікера" ДНР Андрія Пургіна свідчить про те, що Росія віддає ДНР і ЛНР під контроль Ріната Ахметова.

  Про це пише в фейсбуці донецький журналіст Денис Казанський.

  "Російські блогери та експерти, які зазвичай непогано поінформовані про події у ЛНР і ДНР, єдині у своєму смутку - Росія передає" народні республіки "під контроль Ахметова і його людей. Донбас поступово повертається під контроль України (а точніше - її олігархів)", - пише він.

  Казанський зазначає, що вчора відбулася ще одна показова подія: спікер ЛНР Владислав Дейнего заявив, що передача Києву контролю за кордоном в рамках Мінських угод не загрожуватиме ЛНР.

  "Загалом, приблизно зрозуміло, до чого все йде. Ось тільки в мене з приводу того, що відбувається ніякого оптимізму немає. Чи не потрібна Україні така республіка імені Ахметова з російськими бандитами у своєму складі, та ще й закріплена в Конституції. Як організму не потрібний запалений апендикс . І взагалі, як це розуміти? У Росії все відкрито говорять про участь Ахметова в управлінні ДНР, хакери зливають документи, що це доводять. Всі ці документи коментують. Але в Україні до Ахметова питань немає", - пише журналіст.

  Российские блоггеры и эксперты, которые обычно неплохо информированы о происходящем в ЛНР и ДНР, едины в своей печали - ...

  Posted by Денис Казанский on 4 сентября 2015 г.
  Теги : ДНР ЛНР Рінат Ахметов Пушилін
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів