Росія може замінити ватажків "ЛДНР" в обмін на вибори на окупованих територіях – ЗМІ

  24 Сiчня, 2016 11:55
  За інформацією ЗМІ, РФ готова обговорювати заміну ватажків неконтрольованих територій на сході України.
  Фото з відкритих джерел

  Ватажків "ДНР" і "ЛНР" можуть замінити менш одіозними фігурами, які формально будуть "тягнути" на ролі нових символів "мирного врегулювання".

  Про це, посилаючись на власні джерела у відповідних колах, повідомляє ZN.UA.

  За їхніми даними, Кремль готовий обговорювати раніше закрите питання - заміну ватажків неконтрольованих територій на сході України.

  Видання зазначає: "Збереження Захарченко та Плотницького робить картинку "мирної реінтеграції" окремих районів Донецької та Луганської областей неправдоподібною. Це розуміють не тільки в Києві, але і на Заході. Це, здається, почали розуміти і в Москві. Питання "глав" т. зв. "ДНР" і "ЛНР" вже потрапило до порядку денного неформальних переговорів".

  Крім того, за інформацією джерел, якщо питання виборів на окупованих територіях і визнання їх Києвом буде вирішено позитивно, від імені Путіна Захарченко та Плотницького "дуже чемно" попросять залишити свої посади добровільно - "можливо, в обмін на посади у РФ. Можливо, під загрозою фізичного усунення. Замість них з'являться в.о. - неважливо які, але у будь-якому випадку, менш одіозні і, за можливості, респектабельні: щоб формально "тягнули" на роль нових символів".

  Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко заявив, друге читання конституційних змін щодо децентралізації має відбуватися на фоні очевидного і вирішального прогресу у здійсненні пунктів Мінських угод, які мають бути виконані до кінця 2016 року.

  Теги : Росія ДНР ЛНР Плотницький олександр захарченко Україна вибори на донбасі
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів