Російська поліція підкинула книги під час обшуку бібліотеки в Москві

  29 Жовтня, 2015 15:57
  Були підкинуті книги, які вилучили ще в 2010 році.

  Співробітники Бібліотеки української літератури у Москві заявили, що книги, які начебто вчора знайшли в бібліотеці, були вилучені під час обшуку ще у 2010 році і про це у них є відповідні документи, повідомило УНІАН.

  Завідувач відділом комплектування Тетяна Мунтян розповіла, що російські поліцейські підкинули книги, серед яких значиться "Війна у натовпі" Дмитра Корчинського, яку 13 березня 2013 року у РФ зачислили до списку екстремістської літератури, і яку напевно буде використано, як головний аргумент у обвинуваченні директора бібліотеки Наталії Шаріної.

  Завідувач відділом українознавства, культурно-масових та медійних програм Віталій Крикуненко зазначив, що співробітники, які звернули увагу слідчих, що знайдені книги не знаходились в бібліотеці, були виведені з приміщення.

  Нагадаємо, російська поліція у результаті обшуку в бібліотеці заарештувала 58-річну директорку Бібліотеки української літератури у Москві Наталю Шаріну. Пізніше українське МЗС висловило свій протест у зв'язку з обшуком у бібліотеці.

  Теги : Росія Бібліотека української літератури у Москві
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів